Webový Informační systém evidio


evidio IS je webový informační systém pro řízení zakázek, výroby a obchodu pro obchodně - výrobní firmy a agentury. Je určeno pro malé a střední společnosti až do 50 zaměstnanců. Jedná se o zcela komplexní ekonomický informační systém, který umí řídit veškerou komunikaci, cashflow a realizaci zakázek. Díky přehledné evidenci vnitropodnikových dokladů je přímým konkurentem pro několikanásobně dražší podnikové informační systém̊y nadnárodních korporací. Velkou výhodou informačního systému evidio je přístup přes webové rozhraní, které je plně zabezpečeno SSL certifikáty a tím umožňuje přístup a řízení firmy odkudkoliv. Webový informační systém evidio tím dává každému majiteli plnou kontrolu nad vlastní firmou.

Plug-iny pro další rozšíření

Webový informační systém evidio má vytvořeno velké množství plug-inů, díky kterým je zajištěna jeho perfektní modularita a klient si tak může nastavit funkce informačního systému přesně dle vlastní potřeby. Díky moderním technologiím není tvorba plug-inů tak nákladná jako u jiných informačních systémů a umožňuje tak pružnější reakci na přání klienta. Také lze naprogramovat různé miniaplikace pro systém přesně dle potřeb konkrétního řešení. Tým evidio také neustále pracuje na nových doplňcích, které následně dává k dispozici již běžícím instalacím informačního systému evidio.


Velké množství funkcí

Vynikající funkcí je například fulltextové hledání napříč celým webovým informačním systémem evidio s širokými možnostmi nastavení vyhledávacích filtrů, které výrazně usnadňuje práci. Dále informační systém evidio nabízí například funkce GTD úkoly (Getting Things Done), díky které máte neustále přehled o úkolech všech zaměstatnců. Pro řízení větších projektů lze pak pužívat další z řady funkcí a jejich kombinace.


Webový přístup do informačního systému

přístup do informačního systému se uskutečňuje přes webové rozhraní. Díky tomu si můžete udržovat přehled o chodu Vaší společnosti a také používat systém pro řízení firmy odkudkoliv. Pro přístup přes všechny běžně používané prohlížeče je celý webový informační systém zabezpečen SSL certifikáty, takže je jeho použití naprosto bezpečné.


Uživatelské prostředí

Webový informační systém evidio je neustále testován a laděn pro co největší rychlost systému a komfort uživatelů. Svým uživatelům nabízí intuitivní ovládání, přehledné rozhraní a také různé funkce pro pohodlné užívání a další různé výhody webové aplikace. Díky všem těmto funkcím je evidio IS uživatelsky příjemné při používání pro běžné úkony denní agendy. Stejně tak je to však i výborný komplexní software pro řízení firem.


Automatické aktualizace informačního systému

Webový informační systém evidio používá centrální správu, ze které se dají všechny instalace aktualizovat. Centrální správa tak zajišťuje aktualizaci všech běžících verzí na nejnovější verzi. Celý informační systém evidio používá instalační balíčky, které lze dle potřeby nakonfigurovat a ty následně používat pro opakované instalování aktualizací. Také je možné díky těmto instalátorům vytvořit novou "čistou" instalaci. Webový informační systém evidio také umí při aktualizacích detekovat chybné vadné soubory a automaticky je opravit.

Minimální požadavky na HW a SW

Informační systém evidio je vytvořen jako webový informační systém a díky tomu jsou nároky na hardware minimální. Celý systém může fungovat na jakémkoliv modernějším počítači či netbooku s modernějším systémem (Win XP a vyšší, MAC OSx 10.4 a vyšší, Linux, aj.) K chodu systému evidio je třeba pouze internetový prohlížeč od libovolného výrobce.

Podporované systémy

K2 I6 Pohoda MS Dynamics Money S3 Horry