Reference home
Komplexní systém pro mnoho členů

Komplexní systém pro mnoho členů

Když naše mateřská společnost Avito s.r.o. v roce 2010 vstoupila do Asociace Českých Reklamních Agentur a Marketingové Komunikace, netušili jsme…

10.2.2012

Přehled a pořádek nejen na cestách

Přehled a pořádek nejen na cestách

Cestovní kancelář Kudrna je v oblasti cestovního ruchu dobře známá svojí originalitou a specializací na poznávací, zážitkové i adrenalinové…

10.10.2011

Inovujeme webové technologie
Systém může běžet jak na intranetu, tedy lokální síti a pak je dostupný pouze z počítače, který je k takové síti připojen, tak i na veřejném internetovém serveru. V tom případě se k němu dá přistupovat přes webové rozhraní, takže je dostupný odkudkoliv, což umožňuje efektivnější řízení firmy, nebo portálu. Evidio je vytvářeno pomocí moderních programovacích jazyků a databázových systémů a za použití moderních technologií, což zajišťuje aktuálnost celého systému a jeho efektivní chod.
Evidio je neustále testováno a laděno pro co největší rychlost systému a komfort uživatelů. Svým uživatelům nabízí intuitivní ovládání, přehledné rozhraní a také různé funkce pro pohodlné užívání. Vynikající funkcí je například fulltextové hledání napříč celým systémem s širokými možnostmi nastavení vyhledávacích filtrů, které výrazně usnadňuje práci.
Lze napojit na tyto informační systémy: i6, K2, Microsoft Dynamics NAV, Money S3, Pohoda, SW HORRY. Se všemi dokáže komunikovat oboustranně (data číst i zapisovat). Některé systémy navíc umožňují online přenosy ( i6, K2, Microsoft Dynamics NAV). Základem přenášených dat jsou informace o zboží a zápis objednávek. Přenos ale může být rozšířen např. o odběratele a jejich kontakty, účetní doklady (faktury, dodací listy), dodací a platební podmínky a mnoho dalšího.
Evidio používá centrální správu, ze které se dají všechny instalace aktualizovat. Centrální správa tak zajišťuje aktualizaci všech běžících verzí na nejnovější verzi. Systém používá instalační balíčky, které lze dle potřeby nakonfigurovat a ty následně používat pro opakované instalování aktualizací. Také je možné díky těmto instalátorům vytvořit novou “čistou” instalaci. Informační systém evidio také umí při aktualizacích detekovat chybné vadné soubory a automaticky je opravit.
Informační systém evidio jsme schopni dodávat v různých jazykových verzích, dle přání klienta. Momentálně provozujeme českou, slovenskou a anglickou verzi systému.
Evidio má vytvořeno velké množství plug-inů, díky kterým je zajištěna jeho perfektní modularita a klient si tak může nastavit funkce systému přesně dle vlastní potřeby. Díky moderním technologiím není tvorba plug-inů tak nákladná jako u jiných systémů a umožňuje tak pružnější reakci na přání klienta. Také lze naprogramovat různé miniaplikace pro systém přesně dle potřeb konkrétního řešení. Tým evidio také neustále pracuje na nových doplňcích, které následně dává k dispozici již běžícím instalacím informačního systému evidio.
Informační systém evidio je vytvořen jako webový informační systém a díky tomu jsou nároky na hardware minimální. Celý systém může fungovat na jakémkoliv modernějším počítači či netbooku s modernějším systémem (Win XP a vyšší, MAC OSx 10.4 a vyšší, Linux, aj.) K chodu systému evidio je třeba pouze internetový prohlížeč od libovolného výrobce.
evidio lze napojit na tyto systémy

K2 I6 Pohoda MS Dynamics Money S3 Horry