Reference

Webový informační systém evidio a související řešení využívají firmy různých velikostí nejen v České republice. Některé z projektů pro našich největších klientů bychom zde rádi představili v uvedených případových studiích.

Komplexní systém pro mnoho členů

Když naše mateřská společnost Avito s.r.o. v roce 2010 vstoupila do Asociace Českých Reklamních Agentur a Marketingové Komunikace, netušili jsme ještě, že budeme osloveni s poptávkou na vytvoření nového kompletního systému pro řízení a správu celé asociace. Tato nejstarší oborová organizace má širokou členskou základnu, která se aktivně spolupodílí na chodu asociace. Právě zásadní zlepšení a zefektivnění komunikace s členskou základnou byly hlavní požadavky na zavedení nového informačního systému. Systém evidio však tuto výzvu zvládnul a naše společnost mohla nabídnout klientovi plnohodnotný software s řadou funkcí naprogramovaných přímo na tělo asociaci AČRA MK.

klient: AČRA MK
datum: leden 2012
řešení: Informační systém
stránky: www.acra-mk.cz

Přehled a pořádek nejen na cestách

Cestovní kancelář Kudrna je v oblasti cestovního ruchu dobře známá svojí originalitou a specializací na poznávací, zážitkové i adrenalinové zájezdy. Na trhu úspěšně působí již přes dvacet let a s naší mateřskou firmou Avito s.r.o. začala spolupracovat v loňském roce při realizaci nového webového portálu. Nakonec však nezůstalo jen u něj a během realizace webu došlo i na úvahy o novém systému pro řízení zájezdů a všech pracovníků, kteří se společností Kudrna spolupracují. Rozsáhlé plány a úvahy měl zrealizovat náš informační systém evidio, ovšem značně individuálně upravený dle konkrétních potřeb a představ klienta.

klient: CK Kudrna s.r.o.
datum: září 2011
řešení: www.kudrna.cz
stránky: www.kudrna.cz

Realitní portál pro náročné

Převzít projekt tvorby velkého internetového portálu pro obchod s realitami a spustit jej pro testování do jednoho měsíce, to byl požadavek klienta, který se na nás obrátil s touto rozsáhlou zakázkou. Přestože projekt byl již částečně rozpracován a fungoval na internetu, po důkladné analýze se ukázalo, že tato zakázka bude obtížnější než se se původně předpokládalo. I přes to se však Avito, potažmo i dceřinná firma evidio, do projektu pustilo a pokusilo se maximálně vyhovět přání klienta.

klient: Motor Hit EU s.r.o. (ČR)
datum: říjen 2010
řešení: IS na míru
stránky: www.realhit.cz

Webový informační systém pro výrobní firmu

S poptávkou po dodání webového informačního systému uzpůsobeného na míru specifickým potřebám k nám přišla firma LAMBDA CZ s.r.o., která se pohybuje v oblasti vývoje a výroby laboratorních přístrojů. Společnost byla založena již v roce 1997 dr. Pavlem Lehkým, který do inovativních produktů společnosti vnesl zkušenosti nasbírané mnohaletou praxí v tomto oboru. Společnosti se povedlo za 13 let fungování vyvinout celou řadu unikátních výrobků a v současnosti nabízí produktovou řasdu čítající 22 vlastních konkurenceschopných výrobků. Vzhledem k široké řadě nabízených výrobků, vývoji nových technologií a s tím i souvisejícímu nárůstu administračních a evidenčních úkonů, rozhodla se firma LAMBDA CZ vyřešit potřebu zavedení nového informačního systému pomocí našeho produktu evidio IS.

klient: Lambda CZ (Švýcarsko)
datum: červen 2010
řešení: Informační systém
stránky: www.lambda-instruments.com

Každý má svůj bod zájmu

S dalším velkým projektem se na nás obrátila společnost Picodas Praha. S touto firmou jsme v minulosti společně vytvořili velký webový portál Garmin.cz a díky tomu obě strany dobře věděly, co mohou od vzájemné spolupráce očekávat. Nejnovějším úkolem, který Picodas Praha požadoval bylo vytvoření internetové aplikace s velmi specifickým zaměřením. Do projektu jsme vstupovali společně s partnerem Fast Forward s.r.o., který se staral o veškerou grafiku a propagaci celé zakázky.

klient: Picodas Praha spol. s r.o. (ČR)
datum: březen 2010
řešení: IS na míru
stránky: www.gpstravelguide.cz

Přizpůsobte se všem zákazníkům

Když se chcete zavděčit všem, ne vždy se to povede. Slovenská společnost K-system chtěla vytvořit rozhraní B2B e-shopu pro internetové objednávky obchodních partnerů, od živnostníků po velké firmy. A společnými silami se to povedlo – vznikl systém Jupiter.

klient: K-system (Slovensko)
datum: leden 2010
řešení: B2B eshop
stránky: www.ksystem.sk

Partneři a klienti

ACRA-MK AVITO GARMIN GENIUS MEDIA KSYSTEM ARKADIA KUDRNA OPTIMIOWINSITE

Podporované systémy

K2 I6 Pohoda MS Dynamics Money S3 Horry