evidio B2B portál


B2B systém internetového obchodu pro Vaše dealery, který dokážeme nastavit přesně dle Vašich potřeb. Umožňuje dealerům vytvářet objednávky a nabídky pro jejich zákazníky, umožňuje používat konfigurátor zboží a spoustu dalších funkcí. Díky tomuto řešení můžete ušetřit jak náklady na chod firmy tak i čas, protože zákazníci zapisují svoje objednávky díky této aplikaci přímo do informačního systému. Vše se děje automaticky a proto bezchybně a přesně. B2B systém evidio také nabízí možnost propojení s Vaším informačním systémem nebo s námi vytvořeným webovým informačním systémem evidio. Evidio B2B portál podporuje velkou většinu používáných systémů a standartně jej napojujeme na tyto infromační systémy: I6, K2,, Microsoft Dynamics NAV, Money S3, Pohoda a SW HORRY.

B2B konfigurátor

evidio B2B portál je perfektní řešení pro Vaše internetové obchodování, které Vám ušetří spoustu náročné práce při  zpracovávání dealerských objednávek. B2B Konfigurátor vytváříme přesně na míru podle Vašich požadavků a priorit, takže od nás dostáváte optimálně fungující produkt, který plně vyhovuje přímo Vašemu oboru a výrobkům.


Synchronizační můstky

Pro B2B systém máme připraveno unikátní vlastní řešení přenosu dat mezi ekonomickým, informačním nebo ERP systémem a internetovým obchodem. Použití synchronizace eshopu sebou přináší řadu výhod, mezi které patří především úspora času (data jsou spravována jen z jedno místa, není nutné cokoliv ručně přepisovat), bezchybnost a automatizace (můstek běží 24h denně, není potřeba cokoliv ručně spouštět). Synchronizační můstek je zkrátka pomocná aplikace, který běží na počítači (serveru) vedle informačního systému a v pravidelných intervalech přenáší na internetovy obchod kompletní informace o zboží a z eshopu zapisuje zpět provedené objednávky.


Komunikační rozhraní

evidio B2B portál lze použít také jako komunikační rozhraní, které umožňuje propojit do jednoho portálu data z více systémů, které klient již používá. To samozřejmě přináší značné úspory času a vyšší uživatelský komfort. Na jednom místě tak klient může dohledat například veškeré dostupné dokumenty a ceníky, ale také může stejné protředí použít pro komunikaci s vaší firmou.


Servisní služby

Firma evidio nabízí kompletní servisní služby, které jsou běžnou součástí dodávky celého projektu individuálně připraveného webového informačního systému nebo vytvořené webové aplikace. Klientovi tak zajistíme nejen spuštění projektu, ale i jeho další provoz a bezchybný chod. Garantujeme také reakční doby servisních zásahů, zálohování dat a bezpečný provoz. V rámci servisních služeb zaručujeme klientovi také kompatibilitu s nejnovějšími verzemi programů používaných pro chod portálu.

Podporované systémy

K2 I6 Pohoda MS Dynamics Money S3 Horry